З святом Преображення Господнього!

Сьогодні 19 серпня православні  християни  святкують Преображення Господнє. Це одне із 12 найбільших християнських свят. Церква трактує Преображення Господнє як день з'єднання Божества і людини в образі Ісуса Христа.

Сьогодні свято нагадує людям про необхідність змінюватися духовно. У цей день святять яблука та іншу садовину нового врожаю і зустрічають осінь.Поява цього церковного свята пов'язана з появою Господа перед своїми учнями. Свідками Преображення Господнього стали Петро, Яків, Іван, які побачили над горою Фавор обличчя Господа та його білий одяг. Тоді з'явилися пророки Мойсей та Ілля, які говорили з Господом.

У мирському суспільстві Преображення Господнє — це свято врожаю. У цей день люди освячують у церквах дари землі, особливо яблука. Саме тому це свято і назвали Яблучним Спасом. Пасічники освячують вулики і пригощають медом сусідів, знедолених людей і сиріт.

Шановні томашпільчани! Нехай цей день принесе вам радість і мир, душевний спокій і достаток родинам. Нехай земля буде родючою, врожай багатий і небо мирне над головою. Божого благословення вашим сімям!

 

Голова районної ради                                                  Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація