Загальні збори громадян в с.Марківка

 Тривають сходи громадян у територіальних громадах району  сьогодні 25  березня  про свою роботу у 2015 році перед односельцями прозвітувала сільський голова Вергеліс Вікторія Вікторівна.

На сході громадян також були присутні  перший заступник  голови  райдержадміністрації Ставнійчук Віктор Анатолійович, дільничний інспектор Шпикуляк О.М., депутат обласної ради Август В.А.У своєму виступі очільниця громади Вергеліс Вікторія Вікторівна підвела підсумки прожитого і зробленого громадою за минулий рік, та поділилася планами на майбутнє. Коротко зупинилася  на загальній характеристиці села станом на 01.01 2016 року кількість жителів становить – 723 чол. Було вшановано хвилиною мовчання померлих односельчан.

  Функціонують: школа , два дитячих садочки, також працюють: два сільських будинки культури ,  дві бібліотеки, два ФП, відділення  зв’язку.

Населений пункт повністю газифікований, діє церква .

 Відповідно Програми соціально – економічного розвитку села на 2016 рік на освітлення вулиць передбачено кошти з місцевого бюджету. На майбутнє всі вулиці села будуть освітлюватись в нічний час. Планується продовжити будівництво водопроводу.Зроблено поточний ремонт доріг по вулицях.

     В селі діє  фельдшерсько-акушерський пункт ,  в якому створено всі умови для надання медичних послуг  населенню.

   2015 та на 2016 рік Марківською сільською радою було підтримано програму «Гіпертонія стоп»

      В селі працює сільський будинок культури.                                                              

  За допомоги інвесторів Августа В.А. та Присяжнюка було відремонтовано церкву, реконструйовано два куполи.

Проводився поточний ремонт дитячого садочка і школи, ремонтувалася дорога між Марківкою і Вербовою.

 Депутат обласної  ради  пообіцяв допомогти з водопостачанням.   Зроблено проект на ремонт ФП.     

   Виконавчий комітет тримає на постійному контролі питання виявлення сімей та  дітей , які перебувають в складних сімейних обставинах, активно працює в цьому питанні опікунська рада , яка оперативно приймає рішення щодо забезпечення житлових прав дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

      Також ведеться робота по захисту соціально-незахищених верств населення територіальної громади: по мірі потреби проводяться обстеження умов проживання даних громадян, надається необхідна допомога. Своєчасно оформляються документи для отримання субсидій.

      Необхідно відмітити , що при виконанні Програми по благоустроюс.Марківка в повному обсязі , значно покращиться  стан доріг , освітлення вулиць , забезпечення населення питною водою. Тому виконавчий комітет постійно бере участь у різних конкурсах проектів розвитку територіальних громад. Проводяться двомісячники   з благоустрою населеного пункту.

    Починаючи з осені  2015 року продовжено роботу по наведенню порядку на місцевому кладовищі,за допомогою місцевих жителів наведено порядок на території, розчищалися яблуні,проводилася ліквідація сміттєзвалищ.

Планується зробити в 2016 році:

- продовжити освітлення вулиць;

- реконструкція пам’ятника ;

- ремонт мосту;

       Як ви почули із звіту, що робота проводиться , але не вирішених питань ще багато  і є над чим працювати , але якщо є підтримка та взаєморозуміння в колективі, серед жителів села , то тоді є і результат. Сила нашої громади в єдності дій і помислів, вірі в свої сили, надії на краще майбутнє.

Також в ході  зборів виступив перший заступник  голови райдержадміністрації  Ставнійчук Віктор Анатолійович пообіцяв вирішити питання із заміною стовбів на освітлення, підвів підсумки роботи районної влади у минулому році.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація