Заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

21 серпня на площі селища біля Стели Незалежності відбулися урочистості, присвячені 29-й річниці Незалежності України.

Вшановуючи борців за свободу України учасниками зібрання було покладено  квіти до пам’ятних знаків  «Борцям  за свободу і незалежність України», Стели Незалежності, Меморіалу Слави та Тарасу Григоровичу Шевченку.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, заступник голови районної ради Лариса Нароган,  спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, районної ради, керівники  підприємств, установ та організацій району, сільські голови та небайдужа громадськість.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 серпня 2020 року №127, кращих трудівників району було нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради з виплатою грошової винагороди.

Патріотичні пісні про Україну звучали у виконанні аматорів сцени Томашпільського району: Олександра Зализюка, Людмили Базюк, Олега Стебельського.

Важливо пам'ятати, що незалежність нашої країни здобута дорогою ціною. За вільну Україну покладено мільйони життів різних людей, особистостей...

Ми різні, але єдині

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація