Запалімо свічку пам`яті!

23 листопада о 15:30 з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів громадськістю району було проведено мітинг-реквієм, за участі  голови районної ради Дмитра Коритчука, керівника апарату районної державної адміністрації Віктора Калася, секретаря селищної ради Томашпільської ОТГ Валентини Залюбівської, керівників установ, організацій району та засобів масової інформації. Учасники мітингу пройшли  траурною ходою від центральної площі селища до Пам’ятного знаку жертвам Голодоморів. На заході присутні згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор».
До підніжжя пам’ятників томашпільчани поклали колоски, вінки та квіти, засвітили десятки  поминальних свічок за загиблими у страшні роки голодомору,  вшанували загиблих хвилиною мовчання
 
Голодомор був одним з найбільш варварських актів ХХ століття. І саме таким нам усім слід його визнавати. Це злочин проти людства, що був результатом цілеспрямованої політики радянського режиму, внаслідок якої один з найродючіших регіонів світу перетворився в місце жаху та смерті.
 
Закликаємо усіх запалити свічі пам`яті та схилити голови в глибокій жалобі на знак скорботи за тими, хто загинув голодною смертю.
 
 
 
 
Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація