Засідання МКМР з правової освіти

Чергове засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти відбулося 18 листопада на базі  НВК"Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія". Провела його голова районної ради Лариса Нароган у присутності заступників директорів з виховної роботи шкіл району. Було розглянуто актуальні питання щодо організації правоосвітньої та правовиховної роботи як у дошкільних навчальних, так і позашкільних закладах району, зокрема БДТ. З цих питань виступили Г.В.Харченко – методист відділу освіти РДА та М.А.Олійник,директор Томашпільського БДТ. Про співпрацю зацікавлених сторін щодо подолання дитячої бездоглядності та безпритульності інформувала начальник служби у справах дітей РДА Л.В.Мокрак. Як спрацював відділ кримінальної міліції у справах неповнолітніх РВУМВС у цьому році, аналізував В.О.Грабчак, заступник начальника міліції із громадської безпеки райвідділу.

Напрацюваннями у справі превентивної освіти школярів поділилася з присутніми заступник директора з виховної роботи Томашпільської школи-гімназії М.М.Немировська. Під час обговорення виступів з’ясувалося чимало побіжних проблем, які стосуються правових аспектів, пов’язаних з реалізацією неповнолітнім алкогольних напоїв,цигарок,роботи розважальних закладів,захисту прав дітей переселенців,створення міграційної служби в районі,профілактичних рейдів,залучення дітей,схильних до правопорушень,до роботи в позашкільних гуртках тощо.

Активну участь у роботі МКМР взяли Варламова Т.П. – головний спеціаліст відділу освіти РДА,Дацюк С.М. – прокурор районної прокуратури, Кісь С.М. – юрист Томашпільського відділення Крижопільської МДПІ, депутат районної ради,селищний голова Томашполя Немировський В.Ф.

Підсумували роботу засідання МКМР Лариса Нароган,її заступники по МКМР Сергій Тихолаз та Валентина Залюбівська. Наступне засідання заплановане на початок грудня – напередодні Всеукраїнського тижня права,що проходитиме з 8 по 13 грудня.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація