Завершився візит делегації з Польщі

25 серпня завершився візит до нашого району делегації Ельблонгського повіту республіки Польща. В період перебування друзі з Польщі були присутні на святковій сесії районної ради, прийняли участь в святкових заходах з нагоди 25 річниці Незалежності України. Очільник польської делегації віце-староста Ельблонгського повіту Збігнєв Ліхушевські привітав Томашпільчан з Днем Незалежності.

         В рамках візиту наші гості, спільно з керівниками району, відвідали навчально-виховний комплекс "Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія", філію Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» с. Гнатків, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району с.Комаргород, комунальну установу «Томашпільська центральна районна лікарня», комунальну установу «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

         О.Закорченний, Д.Коритчук, Л.Нароган провели переговори із польською делегацією про можливості співпраці між Томашпільським районом та Ельблонгським повітом. Збігнєв Ліхушевські запевнив, що польська сторона підтверджує свої тверді наміри співпраці з нашим районом. Він висловив надію, що найближчим часом буде підписано документ про співпрацю між нашими регіонами. 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація