19 сесія

 

Рішення №273

«Про звіт голови районної ради про діяльність в 2012 році».

Завантажити

Рішення №274

«Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік».

Завантажити

Рішення №275

«Про районний бюджет на 2013 рік.»

Завантажити

Рішення №276

«Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Томашпільському районі на 2013-2014 роки»

Завантажити

Рішення №277

«Про районну програму «Шкільний автобус» на 2012 - 2015 роки».

Завантажити

Рішення №278

«Про районну цільову соціальну програму підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2015 року».

Завантажити

Рішення №279

«Про перспективний план роботи районної ради 6 скликання на 2013 рік».

Завантажити

Рішення №280

«Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року».

Завантажити

Рішення №281

«Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання від 29 грудня 2011 року №146 «Про районний бюджет на 2012 рік».

Завантажити

Рішення №282

«Про забезпечення безоплатним частковим харчуванням учнів 5-11 класів НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

Завантажити

Рішення №283

  «Про обслуговування населення Томашпільської селищної ради районними закладами культури».

Завантажити

Рішення №284

«Про закріплення населених пунктів за лікувально-профілактичними закладами району».

Завантажити

Рішення №285

«Про зміни у складі комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».

Завантажити

Рішення №286

«Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради».

Завантажити

Рішення №287

«Про розпорядження голови районної ради».

Завантажити

Рішення №288

«Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району»

Завантажити

Рішення №289

«Про надання згоди на прийняття майна (медичного обладнання, інвентарю, техніки, автотранспорту) до спільної власності територіальних громад району».

Завантажити

Рішення №290

«Про надання згоди на прийняття майна до спільної власності територіальних громад району».

Завантажити

Рішення №291

«Про продовження терміну дії договору оренди транспортного засобу».

Завантажити

Рішення №292

«Про продовження терміну дії договорів оренди».

Завантажити

Рішення №293

«Про передачу приміщень в оренду».

Завантажити

Рішення №294

«Про переукладання договорів оренди».

Завантажити

Рішення №295

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян, для ведення особистих селянських господарств (за межами населеного пункту) на території Вилянської сільської ради Томашпільського району Вінницької області».

Завантажити

Рішення №296

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди яких виставляється на земельні торги (аукціон), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комаргородської сільської ради Томашпільського району Вінницької області».

Завантажити

Рішення №297

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди фізичній особі-підприємцю Василецькій Любові Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Антонівської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №298

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Раківської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №299

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель водного фонду, що виставляються на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб на території Кислицької, Комаргородської, Паланської сільських рад Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №300

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян, для ведення особистих селянських господарств (за межами населеного пункту) на території Великорусавської сільської ради Томашпільського району Вінницької області».

Завантажити

Рішення №301

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «Зернопродукт-Липівка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Жолоби на території Жолобянської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №302

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки (господарський двір), що надається на умовах оренди ТОВ «Зернопродукт-Липівка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Жолоби на території Жолоб’янської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №303

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стінянської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №304

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ТОВ «Зернопродукт - Липівка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Олександрівської сільської ради Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №305

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається  в оренду громадянину Печериці Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства (пасовище для сінокосіння та випасання худоби) на території Колоденської сільської ради Томашпільського району»

Завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація