29 сесія

Рішення №459

Про основні напрямки розвитку району в 2014 році відповідно до Стратегічного планування розвитку територіальних громад району на період до 2020 року.

Завантажити

Рішення №460

Про звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, туризму, духовного відродження, роботи з молоддю.

Завантажити

Рішення №461

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.

Завантажити

Рішення №462

Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року  № 435 «Про районний бюджет на 2014 рік».

Завантажити

Рішення №465

Про внесення змін до Стратегії розвитку Томашпільського району до 2020 року,  затвердженої рішенням 18 сесії районної ради 6 скликання від 21 вересня 2012 року №253.

Завантажити

Рішення № 464
Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 15 грудня 2010 року №11 «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів комісій»
 
Завантажити

Рішення №466

Про влаштування на постійне місце проживання до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №

Про звільнення окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №

Про участь в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Нове віконечко – гріє як сонечко».

Завантажити

Рішення №

Про участь в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Створення належних умов для надання якісних соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку в Томашпільському районі».

Завантажити

Рішення №

Про зміни у складі комісії районної ради з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною».

Завантажити

Рішення №

Про зміни у складі комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

Завантажити

Рішення №

Про зміни у складі  районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти.

Завантажити

Рішення №

Про передачу в оренду приміщення.

Завантажити

Рішення №

Про списання майна.

Завантажити

Рішення №

Про зміни у складі ліквідаційної комісії Томашпільського районного територіального медичного об’єднання.

Завантажити

Рішення №

Про призначення членів редакційної ради районного комунального підприємства «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник» від установи-засновника.

Завантажити

Рішення №

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок громадян для ведення селянського господарства, що надаються на умовах оренди ПП «Золотий колос» (за межами населеного пункту) на території Марківської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

Завантажити

Рішення №

Про участь в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Сучасній школі – сучасні вікна».

Завантажити

 

Про участь в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Спортивна зала – джерело здоров’я».

 

 

Про участь в одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Будинку дитячої творчості – тепло для доступного розвитку вихованців».

 

 

Про розпорядження голови районної ради.

 

 

Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання від 29.12.2011 року № 149 «Про вступ до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування».

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація