31 сесія

 

Рішення №488

«Про звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, розвитку особистих підсобних господарств».

Завантажити

Рішення №489

«Про районну Програму відзначення державних свят, пам'ятних дат, ювілеїв, урочистостей та забезпечення проведення інших районних культурно-мистецьких заходів на 2014-2017 роки».

Завантажити

Рішення №490

«Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради 6 скликання №436 від 30.01.2014 року».

Завантажити

Рішення №491

«Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року».

Завантажити

Рішення №492

«Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року №435 «Про районний бюджет на 2014 рік».

Завантажити

Рішення №493

«Про участь у проекті Європейського союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» з проектом «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №494

«Про зміни до Положення про зміст та використання герба, великого герба, прапора Томашпільського району та штандарту голови Томашпільської районної ради».

Завантажити

Рішення №495

«Про внесення змін до складу районної комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною».

Завантажити

Рішення №496

«Про зміни у складі районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти».

Завантажити

Рішення №497

«Про звільнення окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району».

Завантажити

Рішення №498

«Про передачу в оренду приміщення».

Завантажити

Рішення №499

«Про розпорядження голови районної ради».

Завантажити

Рішення №500

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди фермерському господарству «Зоря» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Олександрівка, на території Олександрівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області».

Завантажити

Рішення №501

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди громадянину Ясинецькому Миколі Петровичу, для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Антонівка, на території Антонівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №502

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПСП «Перемога» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Високе, на території Височанської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №503

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянину Замоченюку Вадиму Павловичу для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Комаргород, на території Комаргородської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №504

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди громадянці Мельник Світлані Миколаївні для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Марківка, на території Марківської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №505

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянці Мельник Світлані Миколаївні для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Жолоби, на території Жолоб’янської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №506

«Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ТОВ «Торговий дім «Фінпром» для іншого сільськогосподарського призначення, за межами населеного пункту с.Комаргород, на території Комаргородської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області».

Завантажити

Рішення №507

«Про затвердження списку народних засідателів Томашпільського районного суду Вінницької області».

Завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація