33 сесія (позачергова)

Рішення №524

Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року №435„Про районний бюджет на 2014 рік”.

Завантажити

Рішення №525

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9місяців2014 року.

Завантажити

Рішення №526

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради 6 скликання №436 від 30.01.2014 року.

Завантажити

Рішення №527

Про передачу в оренду приміщення.

Завантажити

Рішення №528

Про обслуговування населення Томашпільської селищної ради районними закладами культури в 2015 році.

Завантажити

Рішення №529

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди Сироті Віктору Павловичу, для іншого сільськогосподарського призначення, за межами населеного пункту с.Стіна, на території Стінянської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №530

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Дубчику Валерію Анатолійовичу, для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Нетребівка, на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №531

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди Погребняку Юрію Миколайовичу для сінокосіння та випасання худоби, за межами населеного пункту с.Липівка, на території Липівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №532

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Замоченюку Вадиму Павловичу, для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Комаргород, на території Комаргородської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №533

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди товариству з обмеженою відповідальністю «Зелена долина» для іншого сільськогосподарського призначення, за межами населеного пункту с.Марківка, на території Марківської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація