34 сесія

 

Рішення №534

Про звіт голови районної ради про діяльність в 2014 році.

завантажити

Рішення №535

Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 30 січня 2014 року №435„Про районний бюджет на 2014 рік”.

Завантажити

Рішення №536

Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Томашпільському районіна 2015-2016 роки.

Завантажити

Рішення №537

Про районну Програму розвитку транспорту на 2015-2020 роки.

Завантажити

Рішення №538

Про районну Програму підтримки громадської організації допомоги та захисту інвалідів "Вікторія" 2015-2019 роки.

Завантажити

Рішення №539

Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів.

Завантажити

Рішення №540

Про перспективний план роботи районної ради 6 скликання на І-ІІІ квартал 2015 року.

Завантажити

Рішення №541

Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради.

Завантажити

Рішення №542

Про затвердження списку присяжних Томашпільського районного суду.

Завантажити

Рішення №543

Про звільнення окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №544

Про внесення змін до Переліку закладів культури базової мережі районного рівня.

завантажити

Рішення №545

Про внесення змін до Статуту комунальної установи «ТОМАШПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ».

завантажити

Рішення №546

Про передачу приміщень в оренду.

Завантажити

Рішення №547

Про продовження терміну дії договору оренди транспортного засобу.

завантажити

Рішення №548

Про продовження терміну дії договорів оренди.

завантажити

Рішення №549

Про списання майна.

Завантажити

Рішення №550

Про передачу майна спільної власності територіальних громад Томашпільського району з оперативного управління комунальної установи «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» в оперативне управління Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №551

Про розпорядження голови районної ради.

Завантажити

Рішення №552

Про зняття з контролю рішень районної ради.

Завантажити

Рішення №553

Про доручення голові Томашпільської районної ради.

Завантажити

Рішення №554

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення – під господарською будівлею і двором, що надається на умовах оренди Горупай Ользі Федорівні для іншого сільськогосподарського використання, за межами населеного пункту с.Колоденка, на території Колоденської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №555

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Горишківка, на території Горишківської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №556

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 56), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №557

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 63), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №558

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 61), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №559

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 58), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №560

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець, на території Яланецької сільської ради (урочище «Братківка», 4) Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №561

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець на території Яланецької сільської ради (урочище «Братківка», 1), Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №562

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець на території Яланецької сільської ради (урочище «Урсулівка», 1), Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №563

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець на території Яланецької сільської ради (урочище «Братківка», 3а), Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №564

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Дарморозу Миколі Григоровичу для ведення фермерського господарства на території Липівської сільської ради, за межами населеного пункту с.Липівка, Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №566

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Більмаку Василю Миколайовичу для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Вербова, на території Вербівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №567

Про функціонування клінічних лабораторій комунальної установи «Томашпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Завантажити

Рішення №568

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради 6 скликання  №436 від 30.01.2014 року.

завантажити

Рішення №569

Про депутатський запит Августа В.А.

завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація