35 сесія

 

Рішення №570

Про програму економічного і соціального розвитку Томашпільського району на 2015 рік.

Завантажити

Рішення №571

Про районний бюджет на 2015 рік

Завантажити

Рішення №572

Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 6 скликання від 16 січня 2015 року №__ „Про районний бюджет на 2015 рік”.

Завантажити

Рішення №573

Про Єдину комплексну правоохоронну програму Томашпільського району на 2015-2019 роки.

Завантажити

Рішення №574

Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів району.

Завантажити

Рішення №575

Про організацію безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до місця навчання і додому.

Завантажити

Рішення №576

Про фінансування районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації у 2015 році.

Завантажити

Рішення №577

Про порядок відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами, які належать до районної комунальної власності частини прибутку (доходу).

Завантажити

Рішення №578

Про надання згоди на прийняття майна до спільної власності територіальних громад району.

Завантажити

Рішення №579

Про дозвіл на тимчасове припинення оплати за орендовані приміщення.

Завантажити

Рішення №580

Про надання дозволу на внесення змін до укладеного договору оренди приміщення Адмін будинку №2.

Завантажити

Рішення №581

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «Липівка-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Марківка, на території Марківської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №582

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ «ДАНА ПЛЮС К.» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за межами населеного пункту с.Марківка, на території Марківської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

завантажити

Рішення №583

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди громадянину Марунчаку Григорію Андрійовичу для сінокосіння та випасання худоби на території Великорусавської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

завантажити

Рішення №584

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди громадянину Луньову Олегу Олександровичу для сінокосіння та випасання худоби, за межами населеного пункту с.Олександрівка, на території Олександрівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація