37 сесія

Рішення №591

Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Томашпільщиною» Гаврилюка Ігоря Володимировича (посмертно).

завантажити

Рішення №592

Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень.

Завантажити

Рішення №593

Про інформацію прокурора Томашпільського району про стан законності та заходи щодо її зміцнення за 2014 рік.

Завантажити

Рішення №594

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, затвердженої рішенням 35 сесії районної ради 6 скликання №570 від 16.01.2015 року.

Завантажити

Рішення №595

Про внесення змін і доповнень до районної програми «Шкільний автобус» на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням 19 сесії районної ради 6 скликання від 25.12.2012 року №277.

Завантажити

Рішення №596

Про додаткове введення штатної одиниці в Томашпільській районній дитячо-юнацькій спортивній школі.

Завантажити

Рішення №597

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

Завантажити

Рішення №598

Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 6 скликання від 16 січня 2015 року №571 „Про районний бюджет на 2015 рік”.

Завантажити

Рішення № 600

Про внесення змін до списку присяжних Томашпільського районного суду Вінницької області, затвердженого рішенням 34 сесії районної ради 6 скликання від 25 грудня 2014 року №542.

Завантажити

Рішення №601

Про звільнення окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №602

Про припинення юридичної особи «Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Томашпільської районної ради Вінницької області шляхом ліквідації.

Завантажити

Рішення №603

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Томашпільського району державного закладу «Лінійна лікарня станції Вапнярка» державного підприємства «Одеська залізниця».

Завантажити

Рішення №604

Про продовження терміну дії договору оренди.

Завантажити

Рішення №605

Про розпорядження голови районної ради.

Завантажити

Рішення №606

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Мельник Світлані Миколаївні для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Липівка, на території Липівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

Завантажити

Рішення №607

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Горошко Людмилі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Комаргород, на території Комаргородської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

Завантажити

Рішення №608

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Калинчуку Михайлу Івановичу для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Рожнятівка, на території Рожнятівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

завантажити

Рішення №609

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець, на території Яланецької сільської ради (урочище «Братківка», 3), Томашпільського району Вінницької області.

 

Рішення №610

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець, на території Яланецької сільської ради (урочище «Братківка», 5), Томашпільського району Вінницької області.

 

Рішення №611

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Яланець, на території Яланецької сільської ради (урочище «Урсулівка», 2) Томашпільського району Вінницької області

 

Рішення №612

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 64), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

 

Рішення №613

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди гр. Осипенку Сергію Володимировичу для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Стіна, на території Стінянської сільської ради Томашпільського району Вінницької області».

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація