38 сесія

Рішення №613

Про стан виконання медичних програм та медичне забезпечення населення району.

завантажити

Рішення №614

Про реалізацію в районі державної політики направленої на соціальну підтримку малозахищених верств населення. 

Завантажити

Рішення №615

Про Порядок формування, фінансування та моніторингу виконання районних (комплексних) цільових програм.

Завантажити

Рішення №616

Про Порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок на об’єктах, що належать до спільної власності територіальних громад Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №617

Про затвердження структури та чисельності працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №618

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.

Завантажити

Рішення №619

Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 6 скликання від 16 січня 2015 року №571 „Про районний бюджет на 2015 рік”.

Завантажити

Рішення №620

Про звільнення окремих громадян від сплати за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №621

Про надання в оренду приміщення для громадської приймальні народного депутата України Спориша І.Д.

Завантажити

Рішення №622

Про передачу приміщень в оренду бюджетним установам Томашпільського району.

Завантажити

Рішення №623

Про передачу приміщення в оренду.

Завантажити

Рішення №624

Про продовження терміну дії договорів оренди.

Завантажити

Рішення №625

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка (вулиця Шевченка, 59), на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області.

Завантажити

Рішення №626

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту с.Нетребівка, на території Нетребівської сільської ради Томашпільського району Вінницької області

Завантажити

Рішення №627

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються в користування (на умовах оренди) гр. Більмаку Василю Миколайовичу для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Колоденка, на території Колоденської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №628

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Давидчуку Василю Івановичу для іншого сільськогосподарського призначення, за межами населеного пункту с.Кислицьке, на території Кислицької сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №629

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення державної власності, які передаються у комунальну власність Томашпільській районній раді, за межами населеного пункту с.Антонівка, на території Антонівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області.

Завантажити

Рішення №630

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення державної власності, які передаються у комунальну власність Томашпільській районній раді, за межами населеного пункту с.Рожнятівка, на території Рожнятівської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області

Завантажити

Рішення №631

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянці Вангородській Вікторії Віталіївні, для ведення фермерського господарства, за межами населеного пункту с.Паланка, на території Паланської сільської ради Томашпільського району, Вінницької області

Завантажити

Рішення №632

Про доручення представнику Томашпільської районної ради уповноваженому брати участь в загальних зборах засновників ТОВ «Томашпільський райсільгоспкомунгосп».

Завантажити

Рішення №633

Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, затвердженої рішенням 35 сесії районної ради 6 скликання від 16.01.2015 року №570.

Завантажити

Рішення №634

Про звернення депутатів Томашпільської районної ради 6 скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та депутата Верховної Ради України Спориша І.Д. щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги для населення

Завантажити

Рішення №635

Про депутатський запит Кіся С.М.

Завантажити

Рішення №636

Про районну програму функціонування Центру надання адміністративних послуг у Томашпільському районі на 2015-2016 роки.

завантажити

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація