Розвиток кооперативу

                               Розвиток кооперативу.    

 

Буклет "Можливості самозайнятості населення особистих селянських господарств" 

 

У 2013 році в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом, Томашпільська районна рада подала проект за назвою «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів приватних селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції  для соціальної сфери Томашпільського району», який передбачає створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, обладнання міні-лінії для переробки молока, налагодження його заготівлі, збут переробленої продукції та забезпечення членів кооперативу якісними кормами для корів.

Метою проекту є створення умов для розвитку самозайнятості у сільській місцевості, підвищення юридичної обізнаності приватних селянських господарств Томашпільського району про їхні права та можливості для захисту правових і економічних інтересів, розширення асортименту якісної молочної продукції для дошкільних навчальних закладів,шкіл,та інших соціально важливих об’єктів.

Проект пройшов два конкурсних відбори, в результаті чого Томашпільська районна рада стала грантоодержувачем на суму 477 тисяч євро.

Внесок Європейського Союзу у процентному відношенні від загальної суми, що покривається грантом складає 89,38% , внесок місцевого бюджету складає 10,62%.

12 вересня 2014 року відбулось підписання грантового контракту між Томашпільською районною радою в особі голови районної ради Лариси Нароган та Європейською комісією в особі Хосе Романа Леона Лорою.

Того ж дня укладено угоду про партнерство між Томашпільською районною радою та міжнародною громадською організацією «Регіональний центр транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Дністер» (Угода)

Згідно з контрактом грантові кошти надаються на умовах міжнародної технічної допомоги. Термін реалізації проекту становить 3 роки.

Фактично впровадження проекту розпочалось з моменту надходження першого траншу грантових коштів.

Згідно плану здійснено ряд заходів по його впровадженню:

-         Сформовано команду проекту.

-         Створено тендерний комітет з питань державних закупівель.

-         Проведено тендер на вакансію координатора проекту, тендер на закупівлю офісної техніки, тендер на вибір постачальника транспортних послуг.

-         Проект зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

-         Створено робочу групу по впровадженню проекту.

-         Створено офіс проекту.

-         Виготовлено банер проекту.

-        На 34 сесії 6 скликання прийнято рішення "Про доручення голові Томашпільської районної ради звернутись до головного управлінням Держземагенства у Вінницькій області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення Томашпільській районній раді Вінницької області земельних ділянок необхідних для  реалізації проекту (рішення)

-        На 35 сесії 6 скликання прийнято рішення «Про надання згоди на прийняття майнадо спільної власності територіальних громад району», яке передбачає прийняття до спільної власності територіальних громад Томашпільського району майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади села Антонівка Томашпільського району – частину будівлі, загальною площею 260 кв.м., вартістю – 25641 грн., що знаходиться на території колишньої свиноферми с. Антонівка, Томашпільського району. (рішення)

Відбулись засідання організаційного комітету та п'ять засідань робочої групи по впровадженню проекту.

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація