Повідомлення

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції на території   Жолоб’янської сільської ради, Томашпільського району.

 

 1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації

Детальний план території розроблений з  метою:

 • визначення планувальної організації і розвиток території для розташування сонячної електростанції на території Жолоб’янської сільської ради за межами населеного пункту.

Проект детального плану території розроблено відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування»  та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Проект детального плану  території складається із текстових та графічних матеріалів:

 • пояснювальна записка;
 • схема розташування території у планувальній структурі частини міста;
 • план існуючого використання території зі схемою існуючих планувальних обмежень;
 • проектний план поєднаний зі схемою прогнозованих планувальних обмежень, з планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів та кресленням поперечних профілів вулиць;
 • схема інженерного підготовлення території та вертикального планування;
 • схема інженерних мереж та споруд;
 • розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони (пояснювальна записка з графічним додатком Мал.1).
  1. Основні техніко-економічні показники

Територія проектування площею 15  га знаходиться  на території Жолоб’янської сільської ради за межами населеного пункту,  на момент розроблення детального плану перебуває у постійному користуванні Жолоб’янської сільської ради.  Загальна потужність сонячної підстанції передбачена 8 МВт відповідно. До основних будівель і споруд сонячної електростанції входять:

    сонячні панелі орієнтовно 27000шт; КТП-5  шт.;  інверторні станції; будинки охорони та диспетчерських на кожній ділянці.

Територія ділянки для розміщення сонячної електростанції огороджується металевою сітчастою огорожею по металевим стійкам. Висота огорожі орієнтовно 2 метри. Благоустрій території (озеленення території  низькорослими травами) буде проводитись разом з проведенням основних будівельних робіт, площа зелених насаджень складає  1 га. Орієнтовна потреба в трудових ресурсах для ефективної діяльності сонячної електростанції 8 чол.

 

 1. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстава для їх розроблення.

Замовник : Томашпільська районна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ «Атлас-Зем».

Проект детального плану території розроблено на підставі розпорядження Томашпільської районної державної адміністрації  від 11 квітня №107  «Про надання дозволу  на розроблення проекту детального плану території на території Жолоб’янської сільської ради та договору виконання робіт від 23.04.2018 № 54/2018».

 1. Інформація про строки ознайомлення з проектом детального плану території розміщення сонячної електростанції на території Жолоб’янської сільської ради.

Інформація для ознайомлення розміщена в газеті «Томашпільський вісник» та в повному обсязі  на інформаційному сайті Жолоб’янської сільської ради. Термін ознайомлення - один місяць.

 1. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Жолоб’янській сільський голова.

 1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 25.04.2018 р. до 25.05.2018р. за адресою с. Жолоби, вул. Нагірняка,2.

 1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Інформаційний захід (круглий стіл) щодо публічного представлення проекту містобудівної документації відбудеться о 10 годині 18.05.2018 р. в залі засідань   Жолоб’янської сільської ради, за адресою с. Жолоби, вул. Нагірняка 2, виконавчий комітет.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо  якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. №555, або після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  пропозиції подаються громадянами  у письмовому вигляді із зазначенням прізвища , ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 Виконавчий комітет сільської ради.

Все новости