Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Миколаїв

Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської райдержадміністрації  на лист Мінсоцполітики про формування та реалізацію державної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, зокрема дітей з інвалідністю повідомляє, що Міністерством соціальної політики та місцевими органами влади утворено мережу реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю, зокрема Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Миколаїв.

Протягом останніх років зазначена реабілітаційна установа займається вивченням, узагальненням і розповсюдженням вітчизняного та світового досвіду застосування реабілітаційних методик і напрацювань реабілітологів, їх апробацією та адаптацією в умовах центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, розробкою інформаційних і аналітичних матеріалів.

Дану інформацію та методичну літературу, контактну  інформацію про діяльність реабілітаційних установ та нормативно-правову базу з питань надання реабілітаційних послуг можна переглянути сайті Мінсоцполітики

(рубрика: інвалідність/реабілітація осіб з інвалідністю)