На Вінниччині розпочалась виплата фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби

Завдяки Урядовій програмі на Вінниччині в минулому році 14,5 тис. фізичних осіб, які утримували молодняк великої рогатої худоби отримали  31,6 млн. грн. дотації.
В поточному році станом на 1 травня 14,6 фізичних осіб подали документи на отримання такої дотації.
Сума нарахованої дотації становить  38,9 млн. грн.
Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.
Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації уже розпочались перші проплати на рахунки фізичних осіб, які відкриті в банківських установах.
Найбільше рахунків відкрито в державних банках Ощадбанк, Приватбанк та Укргазбанк. (93 відсотки від загальної кількості).
 
Довідково: Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) певний перелік документів. Органами місцевого самоврядування відомості отримувачів формуються станом на 1 травня, на 1 вересня і на 1 грудня поточного року.
 
Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців - 300 гривень за голову;
у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців - 700 гривень за голову;
у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців - 1500 гривень за голову.
Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:
за перші чотири місяці утримання молодняка - 300 гривень за голову;
за наступні чотири місяці утримання молодняка - 700 гривень за голову;
за наступні чотири місяці утримання молодняка - 1500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
Всі новини