Обговорили результати перевірки

Сьогодні, о 8.30 год. в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови РДА Олександра Закорченного. Участь у зібранні взяли голова районної ради Дмитро Коритчук, керівники спеціалізованих служб району, управлінь та відділів РДА.
 
В ході зібрання  очільник району ознайомив присутніх з результатами перевірки, що згідно Наказу МВС України від 06.02.2017 №92 «Про затвердження Інструкції з організації перевірок діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту» минулого тижня проводилась в нашому районі.  
Члени комісії детально обговорили усі зауваження та неточності, що були виявлені в ході перевірки та окреслили  чіткий план дій з їх ліквідації. Олександр Закорченний зазначив, що основною метою перевірки було надання практичної допомоги і наразі чітко визначено над чим потрібно працювати. В кінці наради було обговорено наступну дату зібрання.
 
 
 
 
 
 
Всі новини