Засідання круглого столу щодо скорочення штату працівників

10 грудня 2019 року в Районній державній адміністрації відбулось засідання   круглого столу щодо скорочення штату працівників Томашпільської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови РДА Наталії Бандиш та директора Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Лариси Полійчук, за участі працівників райдержадміністрації.
В ході засідання  керівник апарату районної державної адміністрації Віктор Калась проінформував присутніх по питанню  скорочення штатної чисельності працівників Томашпільської районної державної адміністрації.
Лариса Полійчук,  директор Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості,  інформувала про реалізацію комплексу заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників та розробки стратегії їх подальшого інтегрування на ринок праці. В ході виступу Ларисою Зарванською, заступником директора- начальником відділу надання соціальних послуг Томашпільської районної філії Вінницького ОЦЗ, було озвучено ряд форм і методів роботи філії у разі масового вивільнення працівників, зауважено, що кожна особа, попереджена про вивільнення, буде забезпечена кар’єрним супроводом. Зокрема, кар’єрний радник разом з клієнтом складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати прийнятні варіанти роботи максимально швидко, навіть ще до звільнення.
Окрім того, залучення працівників райдержадміністрації до низки профорієнтаційних заходів, анкетування та спеціальне діагностичне тестування дозволять спеціалістам філії скласти профіль особи, визначити ступінь мотивації, готовності до змін, а також здібності, навички, рівень професійної компетентності особи, які вигідно вирізняють її серед інших пошуковців роботи. До того ж будь-хто може скористатися порадами та консультаціями спеціаліста з профорієнтації, юрисконсульта чи кар’єрного радника, отримати вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані з пошуком роботи або процедурою вивільнення.
Чорногуз Валентина Анатоліївна, начальник Томашпільського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області, також доповіла присутнім про право отримання виплати пенсії працівникам передпенсійного віку в разі їх звільнення у відповідності до п. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України.
Учасники круглого столу в ході дискусії висловлювали різні думки та шляхи виходу з проблемних ситуацій. Здійснений заздалегідь комплекс адаптаційних послуг для вивільнюваних працівників надасть можливість реалізувати превентивні заходи щодо попередження підвищення рівня безробіття і, перш за все, психологічної адаптації працівників до початку їхнього фактичного звільнення.
За результатами розглянутих питань було прийнято рішення про подальшу активну співпрацю з Томашпільською районною філією Вінницького ОЦЗ.
 На завершення засідання заступник голови  райдержадміністрації Наталія Бандиш  та учасники круглого столу подякували спеціалістам Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості   за надану інформацію та роз’яснення.
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини