В Томашполі працював мобільний сервісний центр МВС
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/41730001_1998245473595197_918713703845593088_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/41761501_1998245443595200_622849298203148288_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/41797725_1998245366928541_8492649450987061248_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...