В районі відбулось святкування Дня незалежності України

День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
22 серпня з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного прапора України відбулись районні урочистості і святковий концерт на центральній площі селища Томашпіль та в районному будинку культури. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук, депутат Верховної Ради України Іван Спориш, депутати районної, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, сільські голови та представники ЗМІ.
Під звуки державного гімну України на центральній площі селища відбулось урочисте підняття Державного прапора України. До підніжжя  пам’ятника   Т.Шевченку,  стели Незалежності, Меморіалу слави воїнам-визволителям та пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України»   учасники зібрання поклали живі квіти та вінки.
З вітальним словом перед громадою району виступили голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук та депутат Верховної Ради України Іван Спориш. 
 «Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців щиро дякую томашпільській громаді за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!
З нагоди Дня незалежності України бажаю вам, мої земляки, міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!
Із 26-ю річницею Незалежності!
Слава українському народові! Слава його Героям! Україні – слава!» - зазначив  у своєму виступі очільник району Олександр Закорченний. 
Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. 
Розпорядженням голови облдержадміністрації «Про занесення на обласну Дошку пошани кращих району, міста, трудових колективів, трудівників та переможців конкурсу «Людина року» від 10 серпня 2017 року №576 відзначено: колектив Комаргородського вищого професійного училища, (директор Ковальчук Михайло Іванович) та тренера – викладача із рукопашного бою Томашпільської районної дитячо – юнацької спортивної школи Водянюка Сергія Федоровича.
  Розпорядженням голови обласної державної адміністрації  №578 від 11 серпня 2017 року «Про відзначення на Вінниччині 26-ї річниці незалежності України» нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради Затулу Михайла Борисовича - депутата Томашпільської районної ради  6, 7 скликань, учасника антитерористичної операції на сході України.
 
Згідно  розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 серпня 2017 року № 233 «Про занесення на районну  ДОШКУ ПОШАНИ «Праця та звитяга Томашпільщини» 16 колективів району отримали свідоцтва за вагомий внесок у соціально - економічний розвиток району та з нагоди 26 - ї річниці Незалежності України . 
Почесні грамоти і Подяки голови районної державної адміністрації та районної ради отримали кращі  трудівники району. Учасників бойових дій на сході України відзначено  відзнаками «Захисник рідної землі» .
Продовжилось свято  в районному будинку культури, де гості свята змогли переглянути   виставку  майстрів  ужиткового  та  декоративно - прикладного мистецтва  «Квітуй,   Томашпільщино рідна, в вінку барвистім  України», яку  представили  заклади культури і освітні установи району та переглянули  святковий концерт  «З любов’ю  вічною до тебе, Україно!». 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 
 
 
 
 
Всі новини