Щодо можливості отримання інфраструктурних грантів на розвиток сфери культури

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок прийому конкурсних заявок на отримання інфраструктурних грантів для розвитку сектору «Культурні та креативні індустрії» (далі - Конкурс).
Метою Конкурсу є підтримка української культури у відповідь на пандемію СОVID-19, шляхом фінансування придбання техніки, що допоможе закладам культури пристосуватися до нової, цифрової реальності, а також шляхом фінансової підтримки громадських організацій, яким не вистачає коштів на зарплати співробітникам та оренду приміщень.
У Конкурсі можуть взяти участь державні та комунальні заклади культури, а також громадські організації, що працюють у сфері культури.
Інфраструктурні гранти пропонуються двох типів:
- великі гранти - для культурних організацій з міст з населенням у 50 та більше тисяч жителів — від 3 000 до 9 000 євро;
- малі гранти - для культурних організацій з сіл та міст з населенням до 50 тисяч жителів — до 3 000 євро.
Кінцевий термін подачі конкурсних заявок - 15:00 година 28 квітня 2020 року.
Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням https://houseofeurope.org.ua/opportunity/59, а також звернувшись за електронною адресою: valerii.bublyk@houseofeurope.org.ua.
Просимо поширити дану інформацію серед закладів культури області, громадських організацій, що працюють у сфері культури в області, а також серед виконавчих органів місцевого самоврядування.
Додатки:
 
 
Всі новини