Звернення голови ОДА Владислава Скальського

Шановні вінничани та жителі області!
 
Напередодні Великодніх свят звертаюсь  до кожного з Вас.  Прошу протягом святкових днів та вихідних залишатись вдома. 
Ми маємо вже багато  інфікованих людей по Вінницькій області, в усьому світі вже понад 1,5 млн людей з коронавірусною хворобою. 
Якщо ми не зробимо цього – ми можемо мати продовження карантинних заходів, а всі ви знаєте яким чином вони впливають на економіку. 
Ми сьогодні знаходимось в критичній точці. Це та точка, яка дозволяє нам ще контролювати розповсюдження інфекції. Але це можливо тільки коли ми всі розуміємо, що ця точка залежить від поведінки кожного з нас. 
Я дуже вас прошу ставитись з розумінням до всі тих заходів, які ми будемо посилювати. 
Хочу повідомити, що національна поліція і національна гвардія України працюватимуть в посиленому режимі. Порушникам штрафів уникнути не вдасться. Маємо вже судові  рішення про накладені штрафи. 
Влада працює в режимі максимального сприяння. Укрпошта доставлятиме освячені паски одиноким пенсіонерам. Наші територіальні центри соціальних послуг піклуються про більш ніж 18 тисяч одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Ми робимо все можливе, задля того щоб мінімізувати причину виходу на вулицю. 
Всеукраїнська рада церков погодилась про суттєві обмеження релігійних заходів. Богослужіння транслюватимуться онлайн. Ми комунікуємо розклад цих богослужінь, а також перелік каналів, які будуть забезпечувати онлайн трансляцію. 
Насправді весь світ зустрічатиме Великдень 2020 в новому режимі. Народжується нова традиція святкування Великодня – в колі найближчих людей вдома. Отож святкуємо Великдень вдома! Закликаю вас – залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми. Залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною. 
Зі святами вас!
 
Всі новини