Районний центр зайнятості 6 грудня провів ярмарок вакансій

  У рамках  соціального проекту «Квиток до успіху» Томашпільський районний центр зайнятості 6 грудня провів ярмарок вакансій на території автовокзалу .
  «Квиток до успіху» - соціальний проект, направлений на працевлаштування молоді та ознайомлення, як з найактуальнішими вакансіями району так і вакансіями за його межами.
  Мешканцям та гостям району фахівці центру зайнятості пропонували роботу за професіями: охоронник, апаратник оброблення бурякового соку, монтер колії, лікар-хірург, фахівець державної служби,  які запропоновані Дистанцією колії станції Вапнярка, Вапнярською лінійною лікарнею, ПП «ТЕХПРОБУД»,ТОВ АК «Зелена долина»,  ПП «Олександр-Гарант» .
  Міні-ярмарок відвідало більш як 40 осіб.
  Звертаючись до громадян, які відвідали даний захід, фахівці центру зайнятості зазначили, що служба зайнятості завжди робить все можливе для того, щоб роботодавці та шукачі роботи могли зустрітися та плідно вирішити питання укомплектування вакансій шляхом працевлаштування.
  Проведений міні-ярмарок вакансій показав безперечну важливість розширення кола відвідувачів заходів, які організовує служба зайнятості, за рахунок проведення його в місцях великого скупчення людей.
  У кожного шукача роботи була можливість отримати корисні поради з працевлаштування від найкомпетентніших фахівців служби зайнятості, ознайомитися з вакансіями , а також отримати консультації згідно чинного законодавства про працю та зайнятість населення. 
          
Директор районного
центру зайнятості                        Н.В.Чижевська
 
 
Всі новини