З нагоди Дня фізичної культури і спорту

Сьогодні, 8 вересня 2017 року, напередодні Дня фізичної культури і спорту голова райдержадміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук   привітали усіх спортсменів, тренерів ДЮСШ та організаторів спортивного руху в районі з професійним святом. У своїй промові Олександр Закорченний відзначив роботу відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, який очолює Слободян Григорій Вікторович, подякував присутнім за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за перемоги та досягнення у різного рівня змаганнях, побажав і надалі зберігати оптимізм, завзяття та високу жагу до перемог. Голова районної ради Дмитро Коритчук також привітав фізкультурників району,  бажав усім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.
 Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Григорій Слободян висловив вдячність керівникам району та меценатам галузі  за постійну  підтримку у проведенні змагань та активну участь у спортивному житті району. 
 За активну громадську діяльність у галузі фізичної культури і спорту,  вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту спортивний актив району було нагороджено Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками та Грамотами відділу сім’ї, молоді та спорту та відділу освіти  районної державної адміністрації.
Відзнаками  Національного Олімпійського комітету України,  Управління фізичної  культури  та спорту ОДА, Обласного товариства «Спартак», Обласної федерації футболу також  відзначено: голову райдержадміністрації Олександра Закорченного, першого заступника голови РДА Віктора Ставнійчука, голову районної ради Дмитра Коритчука,  заступника голови районної ради Ларису Нароган та ряд інших активістів  спорту, фахівців галузі та кращих спортсменів  обласного та всеукраїнського рівня, спонсорів та меценатів галузі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини