УВАГА! УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНІХ УМОВ!!!

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології 26-27 листопада по Вінницькій області та місту Вінниця очікується складні погодні умови: мокрий сніг, місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь. на дорогах ожеледиця. 27 листопада місцями пориви вітру 15-20 м/с.
Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій та подій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку, в комунальному господарстві.
У зв’язку з цим звертаємось до громадян:
- власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;
- вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування;
- не залишати транспорт на узбіччі чи проїжджій частині дороги та під деревами;
- обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву дротів негайно повідомити районні- міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного дроту до прибуття ремонтної бригади.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 січня 2016 року №5 «Про створення пунктів обігріву» та протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Томашпільського району створено 4 пункти обігріву за адресами:
-  смт. Вапнярка, вул. Привокзальна, буд. 7а (Вапнярський залізничний вокзал);
- смт Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, буд. 133 (приміщення КНП «Томашпільська центральна районна лікарня»);
- с. Комаргород, вул. Пирогова, буд. 20 (Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання);
- с. Гнатків, вул. Пирогова, буд. 3 (Гнатківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями (філія «Обрій»).
Також, до пунктів обігріву включені всі загальноосвітні заклади району (школи), але тільки в робочий час.
Всі новини