Роз’яснювальна робота серед молоді

Життя таке коротке! Тому - любіть!
І шкода кожної секунди, яка не наповнена любов'ю.
Страшно казати, що ми вже звикаємо до повідомлень з екранів телевізорів, газетних шпальт про факти насильства в сім’ї, з яких переважно починаються всі новини. Гинуть зачинені в хаті малолітні діти від вогню, з яким безпечно бавилися без нагляду батьків, бо ті десь далеко в полоні пошуків чергової пиятики. Доведена до відчаю жінка вкорочує віку своєму чоловікові, бо несила терпіти постійні його знущання над нею і дітьми. Нероба син тероризує, погрожує щоразу матері, вимагаючи у неї грошей. Плаче старенька бабуся від усіх кривдників — дітей та онуків, стала вона для них зайвою у власній квартирі. Безліч облич  і сюжетів цього безжального сімейного насильства. Чому воно відбувається, як з ним боротися?
Багато суб’єктів соціальної роботи здійснюють спільну роботу щодо попередження насильства в сім’ях. Так, і Томашпільський РЦСССДМ не залишився осторонь від цієї глобальної проблеми, в. о. директора центру спільно з начальником відділу правопросвітництва Томашпільської БВПД в Раківській ЗОШ була проведена роз’яснювальна робота серед молоді  про права, заходи та послуги, якими вони можуть скористатися, та передбачену законодавством відповідальність. Підтримка – це так важливо й актуально сьогодні. Коли є підтримка, коли в тебе вірять та допомагають, то й проблеми легше вирішувати, тому саме фахівці завжди приходять на допомогу, вони вислухають, почують, порадять, як діяти, та обов’язково підтримають.
На мою думку, найкращим шляхом щасливого життя у сім’ї є порозуміння, повага, свідоме дотримання всіма її членами правових та моральних норм. Подолання такого потворного явища, як насильство в родині, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій та кожного громадянина. Кожен з нас має сказати «НІ!» насильству у власній родині. Бо це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному. 
 Зробімо це! Скажи « НІ!» Насильству у сім'ї!
 
В. о. директора
РЦСССДМ  Я. Поповська
 
 
 
 
Всі новини