Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали 36,2 тис. вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 6,8 тисяч роботодавців, які подали відомості про 36,2 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 5,5%, а кількість вакансій на 10%.
З огляду на активізацію економічних процесів у державі в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Державна служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави. 
За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної  служби занятості, зросла на понад  тисячу осіб або на 3,3% та становила 31,7 тисяч осіб. При цьому, майже 29% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 6,4 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. 
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння обласної служби зайнятості 7,2 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 14% та становила 1317 осіб. 
Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 16% (на 2,7 тис.) та становила 13,9 тис. осіб. 
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи 
Вінницького обласного центру зайнятості
55-17-80,  55-17-97
 
Всі новини