Щодо попередження шахрайських дій

Протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби у Вінницькій області. 
Однією із найпоширеніших схем за якою діють шахраї є наступна: невідомі особи телефонують суб’єктам підприємницької діяльності області, в переважній більшості на номери телефонів розміщені в мережі Інтернет, та представляючись працівниками територіального органу фіскальної служби області в категоричній формі вимагають, щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику відповідного органу ДФС інспекції на телефонний номер мобільного зв’язку, який залишає зловмисник. 
Зателефонувавши за вказаним номером, суб’єкт підприємницької діяльності від іншого зловмисника, який при цьому називається керівником відповідного органу державної фіскальної служби, дізнається про те, що його підприємство   нібито   потрапило   в   список   суб’єктів   господарювання які найближчим  часом  будуть  перевірені. При  цьому, псевдо керівник фіскального органу повідомляє співрозмовнику, що за відповідну грошову «винагороду», яку необхідно перерахувати на картковий рахунок банківської установи, вказану перевірку проводити не будуть. Для перерахунку грошових коштів шахраї надають реквізити рахунку та банківської установи. 
Слід зазначити, що вказана схема не єдина яку використовують шахраї у своїх протиправних оборудках, що дискредитують, як ДФС України, так і окремих керівників територіальних органів. 
При цьому, шахраї, як правило розраховують на небажання ошуканих повідомляти правоохоронні органи про такі випадки, адже їм по суті кажучи необхідно зізнатися в своїх протиправних діях, що буде мати як правові наслідки, так, може вплинути і на зміну стосунків з бізнес партнерами.   
У разі встановлення подібних фактів просимо негайно телефонувати ((0432)66-02-05) до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області.
 
УВБ ГУ ДФС у Вінницькій області
 
Всі новини