Грант на власний бізнес

Томашпільською районною філією Вінницького ОЦЗ продовжується робота щодо розвитку та підтримки підприємницьких ініціатив серед безробітних.
Саме районна служба зайнятості стала джерелом інформації про грантові програми міжнародних та громадських організацій, конкурси стартапів, які діють в області.
Постійний контакт між Юрієм Олексійовичем Побережним та працівниками районної філії дозволив швидко проінформувати його про можливість отримання гранту на розвиток бізнесу від Вінницької облдержажміністрації. Програма підтримки стартапів діє відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців – початківців (стартапи)», в рамках реалізації Плану дій Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року. 
Юрій Побережний в минулому вже був приватним підприємцем, займався будуванням прогулянкових і спортивних човнів, але у 2016 р. вирішив працювати в органах місцевого самоврядування. Пропрацювавши два роки на посаді секретаря чоловік розрахувався, у пошуках нової роботи звернувся до районної філії та став безробітним. Проте, давня мрія виготовляти човни не давала спокою.
Тому, Юрій Олексійович довго не роздумував: подав заявку на участь в обласному конкурсі, пройшов навчання, потім підготував бізнес-план на тему: «Виробництво суден та плавзасобів», склав іспит та став очікувати результатів.
Всього на конкурс у цьому році надійшло 135 заявок.
Невдовзі Юрія Побережного повідомили, що він став один із 34 переможців обласного конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів) та запросили приїхати на вручення грошового сертифікату 9 липня 2019 р., для втілення омріяної бізнес-ідеї.
 
Колишій безробітний – нинішній підприємець планує закупити верстат з числовим програмним управлінням для спрощення обробки дерев’яних деталей, що дозволить підвищити якість та зменшити вартість виробленого товару.
 
 
В планах Юрія Олексійовича Побережного ще багато нереалізованих ідей, але спочатку ця – найголовніша.
 
Заступник директора – начальник відділу
надання соціальних послуг
Томашпільської районної філії
Вінницького ОЦЗ,
Л.Г.Зарванська
 
 
Всі новини