Працівники культурної сфери Томашпільщини відзначили професійне свято

За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості в Україні  9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Напередодні свята, сьогодні, 7 листопада 2017 року, в залі засідань райдержадміністрації  відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.
На захід було запрошено заступника голови районної державної адміністрації Наталію Бандиш,  заступника голови районної ради Ларису Нароган, працівників відділу культури райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва, сільських голів та всіх причетних до свята.
Почесні гості  щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя.
«Сьогодні ми дякуємо всім працівникам культурної сфери – бібліотекарям та вчителям, художникам та поетам, письменникам та музикантам, кожному, хто на своєму місці, у свій спосіб бореться за те, щоб голос культури звучав сильно та переконливо.
Шановні працівники культури району, громада вдячна вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну!
Нехай праця митця буде потрібною та корисною, успіхи – вагомими та переконливими, а кожен крок буде спрямований на благо України та надихатиме на життя і творення! Нехай мистецтво дарує нам надію та силу, стає ще одним надміцним форпостом на захисті суверенітету нашої держави, основою мирного та щасливого життя»,- зазначила заступник голови РДА Наталія Бандиш.
Приєднались до привітань і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Сікал та  голова райкому профспілки працівників культури Галина Чорна, які привітали своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради,  Подяками районного  відділу  культури.
Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини