Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей при районній державній адміністрації

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні, 25.04.2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. В ході зібрання, згідно порядку денного, членами комісії було розглянуто ряд питань, зокрема: 
1. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням.
2. Про визначення способу участі батьком у вихованні малолітнього сина.
3. Про доцільність встановлення піклування над неповнолітнім.
4. Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в Тульчинському обласному спеціалізованому будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки.
5. Про діяльність служби у справах дітей районної державної адміністрації у напрямку протидії торгівлі дітьми.
Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносячи свої пропозиції до відповідних рішень. Було з'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей, які взято на контроль до їх повного виконання.
 
 
 
 
 
 
Всі новини