Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розпочато призначення щомісячної допомоги багатодітним сім’ям

Станом на 11 квітня 2019 року до управління праці та соціального захисту населення Томашпільської районної державної адміністрації звернулося 56 багатодітних сімей, в яких виховується 3 і більше дітей та яким призначено допомогу на загальну суму - 107,1 тис. грн.
Нагадаємо, що Урядом 13 березня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» № 250, якою передбачено з 01 квітня 2019 року виплату щомісячної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.
Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01 квітня 2019 року допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня - червня 2019 року.
 
Як отримати виплату.
Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або батькові слід звернутися до управління праці та соціального захисту населення РДА та написати заяву на отримання допомоги.
При собі потрібно мати оригінали та копії  посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей. Без вказаних документів допомогу не можливо буде оформити.
Виплата допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях здійснюється через АТ «Укрпошта» чи уповноважений банк за вибором сім’ї.
 
Заступник начальника управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації
О. Балдинюк
Всі новини