З нагоди Дня працівників соціальної сфери

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери  3 листопада 2017 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи.
З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний.
 «Вашу працю неможливо оцінити словами. Ваша справа покликана вирішувати проблеми інших людей. Управління праці та соціального захисту населення, Центр зайнятості, Пенсійний фонд, Територіальний центр з обслуговування одиноких непрацездатних громадян, Гнатківський реабілітаційний центр, Антопільський психоневрологічний інтернат - це ті установи, які за своїм призначенням працюють з людьми похилого віку, особами з обмеженими фізичними можливостями, з жителями району, які мають низький рівень доходів тощо. Ваша робота відіграє важливу роль у суспільстві. Ви не лише надаєте підтримку, а й чуєте, розумієте, входите в положення тих людей, які цього потребують», - зазначив очільник району.
До щирих привітань приєднався і голова районної ради Дмитро Коритчук, бажаючи всім добра, здоров'я, благополуччя та  усіх гараздів.
За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили Подяками районної державної адміністрації та районної ради.
Порадували  винуватців свята  чудовими піснями  і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини