9 червня 2018 року стартував пришкільний табір відпочинку з добовим перебуванням дітей Височанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Веселка»

 
Літо, літо, літечко… — золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. Побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження -  чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.
Головне завдання для малечі – прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій. Тоді як для дорослих завдання дещо інші: потурбуватися про те, аби літо-2018 було не тільки барвистим, а й якісним. 
Відпочинок − це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують протягом відпочинкової зміни організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей.
Щороку працівники відділу освіти райдержадміністрації  організовують пришкільні табори, які привітно зустрічають школярів. Це діти, насамперед, пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди; постраждалі від аварії на ЧАЕС, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти працівниікв АПК і талановиті та обдаровані діти. Вони з радістю гостюють у таких відпочинкових закладах, так як тут не потрібно сидіти на уроках, робити домашні завдання і вести щоденники. Перед ними відкривається світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, майстер-класів, поїздок, вони мають можливість поспілкуватися з однолітками, а також віднайти нових друзів. 
9 червня 2018 року стартував пришкільний табір відпочинку з добовим перебуванням дітей Височанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Веселка» на відкритті якого з цікавими подарунками побували голова районної державної адміністрації О.Г. Закорченний та начальник відділу освіти С.В.Ревтюх .
Вже не один рік функціонує цей чудовий заклад відпочинку завдяки сприянню народного депутата Верховної Ради України І.Д. Спориша та голови ПСП «Перемога» Н.І.Спориш, всіх працівників ПСП «Перемога», які забезпечують облаштування, благоустрій, довіз води та продуктів харчування, зусиллям  педагогічного колективу та обслуговуючого персоналу Височанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, зокрема його директора Н.О.Замощенко. Посильну допомогу в організації табору надав і сільський голова с.Високе  М.В.Григоренко. Також хочеться подякувати керівникові Томашпільського районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги В.І.Затирці , який  забезпечив заклад медичним персоналом.
Хто з дітей відпочивав тут хоча б один раз, обов’язково висловлює бажання знову повернутися сюди наступного літа . Відпочити цього літа мають змогу діти не лише нашого району , а й  з Шаргородського, Муровано-Куриловецького, Тульчинського районів та м.Вінниця. Цьогоріч їх кількість налічує більше 100 відпочиваючих.
Затишні будиночки посеред лісу, привітний колектив вихователів, смачні  корисні обіди та неймовірно дружня атмосфера дають змогу отримати кожній дитині незабутні враження, знайти нових друзів, відпочити та оздоровитися. Тож гарного літнього відпочинку вам, юні друзі!
 
 
 
 
Всі новини