Діти учасників АТО з району здійснили «Подорож у дитячий світ»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/7_46F4!OpenElement%26FieldElemFormat(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/18_4C80!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32_2B60!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/46_44F0!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/56_44DC!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/92_4240!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/149_26C2!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/180_32E2!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/202_37E4!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/231_4C4E!OpenElement%26FieldElemFormat.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...