14 жовтня – День захисника України

  Шановні жителі району, воїни-земляки, ветерани Збройних Сил України, батьки військовослужбовців, дорогі захисники України !
 
  Районна державна адміністрація щиро вітає всіх із справжнім чоловічим святом – Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. 
  Це свято мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг, патріотичного духу Українського народу.    Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Гасло цьогорічного святкування – "Сила нескорених»", адже саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.
  Бажаємо воїнам та ветеранам війни, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам, учасникам антитерористичної операції - всім мужнім захисникам Вітчизни міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Нехай народна повага, любов до Вітчизни додають вам сил і наснаги у благородній справі служіння рідному народові.
  Слава Україні! Героям слава!
 
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації   
Всі новини