Провели тренінг з протидії торгівлі людьми

28 березня 2019 року безробітні Томашпільського району стали учасниками тренінгу з протидії торгівлі людьми. Захід провів провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ Сергій Осадчий.
Учасники тренінгу під час заходу отримали інформацію про форми торгівлі людьми, методи вербування, особливості працевлаштування через фірми-посередники та контактні дані Міжнародних організацій з протидії торгівлі людьми.
За допомогою практичних вправ безробітні особи навчилися розрізняти ситуації порушення прав людини в трудових відносинах, створили «ланцюг» потрапляння людини в руки вербувальників, та набули знань про безпечну міграцію і працевлаштування за кордоном.
Після інформаційної частини тренінгу учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Обговорення проходило жваво, його учасники активно запитували та уточнювали почуту інформацію, ділились своїми враженнями та наболілими проблемами.
Наприкінці заходу безробітним були надані інформаційні буклети. Отримані знання стануть у нагоді безробітним, допоможуть бути обережними при пошуку бажаної роботи.
 
Провідний фахівець з питань профорієнтації
відділу надання  соціальних послуг
Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ,
Осадчий С.В.
 
 
Всі новини