Взяли участь у засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА за І квартал 2019 року

Вчора, 24 квітня відбулося засідання колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, на якому розглянуто підсумки діяльності департаменту за перший квартал 2019 року. У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районних державних адміністрацій. Від Томашпільської районної державної адміністрації участь у зібранні взяв начальник управління агропромислового розвиту Валерій Випаріна.
У доповідях начальників управлінь представлений аналіз виконання прогнозу посіву ранньої групи зернових та їх заміщення на інші культури під урожай 2019 року; залучення інвестицій в АПК області; кількість та продуктивність сільськогосподарських тварин у розрізі районів, а також розглянуті напрямки фінансової підтримки аграрного сектору у 2019 році, на що Урядом передбачено 5909,1 мільйонів гривень; організація роботи з ефективного приймання документів для отримання дотацій за утримання молодняка великої рогатої худоби; уточнення інформації щодо наявності, стану та інвестиційної привабливості ставків, право на оренду яких надається через земельні торги; підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та цілий ряд інших.
Як зазначив директор департаменту Микола Ткачук, необхідно збільшувати об'єми та якість оперативної інформації в галузі агропромислового виробництва та охорони довкілля, яка надходить з районів. Вона потрібна як для прийняття оптимальних управлінських рішень на рівні області, так і  для роботи  профільних структурних підрозділів на рівні райдержадміністрацій.
Заступник директора департаменту Валентина Кирилюк ознайомила учасників засідання із змінами в особовому складі департаменту та від імені колективу привітала Миколу Ткачука з відзначенням його грамотою Кабінету Міністрів України.
 
 
 
 
Всі новини