Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери

  З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 4 листопада 2016 року, в залі засідань районної державної адміністрації  відбулися урочисті заходи.
  З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний.
  «Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без ваших зусиль, ваших знань, вашого терпіння, вашого вміння поводитися з людьми не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю  вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів  та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», - зазначив очільник району.
  З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління праці і соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Антопільського психоневрологічного інтернату, управління та відділи районної державної адміністрації, установи, підприємстві та організації району.
  За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами  та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.
  Порадували  винуватців свята  чудовими піснями  і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.
 
 
 
 
Всі новини