Спортивні новини району

06 квітня 2019 року в смтЧечельник відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшої та середньої групи, у якому взяли участь понад 120 спортсменів Вінницької обласної федерації рукопашного бою. В командному заліку, який був проведений у форматі «стінка на стінку» перше місце здобула команда відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської ДЮСШ, спортсмени якої вибороли в своїх категоріях 20 медалей різного гатунку в індивідуальному заліку. Друге місце зайняла команда СК «Сапсан» смт Чечельник. Третє місце дісталося команді СК «КРАБ» м.Крижопіль. Переможці та призери турніру були нагороджені організаторами змагань медалями та особистими кубками. Найкращі спортсмени відзначені окремими призами, а команди – кубками та цінними подарунками.