Гідно представили Томашпільщину на ІV регіональній виставці-презентації «Панорама освітніх інновацій»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/60860059_342857416430731_7386123634810552320_n(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/61509067_342857293097410_6185580954459832320_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/60943681_342857056430767_8488250146050539520_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/60978303_342857179764088_6503022167695818752_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2019-05-24_12-21-53.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...