Взяли участь у V-му Всеукраїнському фестивалі народного мистецтва «Великодня писанка»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-dc6df386ddadc277afc450e5db3275d8-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-7cd678c459387ff48f1fe6e45ae8dadc-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-2cf84c7647a16618f111e336085d5132-V(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-957b90c36c3c1e5132d0bbdf0e2ceebe-V(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-edee1c324207535f0821a42910af03f8-V(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-393c9bd4f2abd91a61276fa95a32c1a0-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-0a3975cd1c525ecf2ff2611682e090b6-V(1).jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...