Журналісти Томашпільщини відзначили професійне свято

 
6 червня 2018 року, у нашій країні відзначається свято людей творчих та сміливих, енергійних та наполегливих, людей покликаних відстоювати права та гідність інших, сприяти розвитку усіх сфер життя і бути нетерпимими до несправедливості та інших негативних проявів, -  День журналіста, професійне свято, яке встановлено Указом Президента України Леоніда Кравчука у травні 1994 року.
Сьогодні зранку, голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук зустрілись з колективом РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник». 
"Ви першими дізнаєтеся про трагічні або щасливі історії людей і пропускаєте їх крізь себе, несете максимум оперативної та необхідної інформації, яка відіграє значну роль у формуванні громадської думки, утвердженні демократичних принципів та свобод, у творенні сучасної історії. Відповідальність, неупередженість та об’єктивність, - ось три засадничі принципи професіонала-журналіста. Бажаю вам мудрості, мужності, оптимізму, натхнення і здійснення творчих задумів! Нехай Господь береже вас та ваші родини!» - зазначив у своєму вітальному слові Олександр Закорченний. 
Голова районної ради Дмитро Коритчук також долучився до привітань, побажав винуватцям свята успіху та творчих ідей. «Професія журналіста цікава, нелегка і водночас надзвичайно відповідальна. Ви ніколи не стоїте осторонь подій, які відбуваються в районі. Тому бажаю вам терпіння, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії і найголовніше – отримувати задоволення від своєї роботи», - підкреслив посадовець. 
В свою чергу редактор РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник» Катерина Беріл подякувала керівникам району за постійну підтримку та співпрацю. 
За плідну працю, професіоналізм, компетентність, активну життєву позицію та  з нагоди професійного свята працівників районної газети було нагороджено Подяками районної державної адміністрації та районної ради. 
Головний редактор газети Катерина Беріл також була нагороджена Дипломом ІІ обласного конкурсу журналістських робіт та тему «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні" за спеціальною відзнакою  у номінації «Краща стаття», а заступник редактора – Тетяна Юзвак отримала Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради. 
Щиро вітаємо наших журналістів!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини