Масштабний проєкт із розвитку підприємництва - Дія.Бізнес

Міністерство цифрової трансформації  інформує про національний проєкт Дія.Бізнес.
Дія.Бізнес — це масштабний проект із розвитку підприємництва. Проект має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.
В офлайн-центрах Дія.Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру. Перший центр Дія.Бізнес вже працює у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі — відкриття центрів на Київщині та в Черкасах. Незабаром центри Дія.Бізнес діятимуть в кожному обласному центрі України. В планах проекту — відкрити такі центри в кожному місті України з населенням 50 000+.
Для інформування про наявні можливості для українців, що зайняті в секторі малого та середнього підприємництва, Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про проект Дія.Бізнес. Головною метою цих продуктів є популяризація Національної онлайн-платформи для підприємців ДіяБізнес, де громадяни мають можливість безкоштовно отримувати онлайн-консультації, навчатися, шукати підтримку бізнесу в своєму регіоні та скористатися іншими можливостями для розвитку бізнесу. Рекламна кампанія передбачає розміщення візуальних матеріалів (сітілайтів і бордів) на носіях зовнішньої реклами в кожному регіоні України, за виключенням тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей, а також АР Крим.
Візуальні матеріали розроблені за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Друк і передача поліграфічної продукції у регіони відбудеться за рахунок партнера (одноразова адресна доставка усіх матеріалів для області).
 
 
 
 
Всі новини