Українська економіка демонструє зростання – Глава держави

 
«Сьогодні, дев’ять кварталів поспіль українська економіка демонструє зростання 2,1-2,5 %, а в першому кварталі 2018 року українська економіка зростає вже 3,1%», - наголосив Президент Петро Порошенко під час відвідування компанії «Нібулон» в ході робочої поїздки до Миколаївської області.
 
«Хочу наголосити, що за ці чотири роки пройдено велику відстань, велику дистанцію, зроблено велику роботу», - зазначив Петро Порошенко, нагадавши про підвищення мінімальної та середньої заробітної плати.
 
«Принципова позиція: українці не мають їхати за кордон, а тут, вдома заробляти достойні гроші. Це є моя політика як Президента – рішуче підняття зарплат і пенсій», - зазначив він.
 
Глава держави зауважив, що у 2014 році всі були переконані, що Україна збанкрутує, що вона стоїть на межі дефолту. «Коли я був обраний Президентом золотовалютні резерви складали лише 5 млрд доларів на межі 2014 -2015 року, а виплатити ми мали 7,5 млрд доларів. І де взяти ці гроші ніхто і гадки не мав. В період після Революції Гідності на єдиному казначейському рахунку залишився нуль, інфляція складала 60%», - зауважив Петро Порошенко.
 
«Після окупації Криму і Донецька, окупації промислового потенціалу України, де були сконцентровані металургійні, хімічні машинобудівні підприємства, які випали з економічного поля України, падіння ВВП складало 10-15%. Вони думали поставити нас на коліна», - також зазначив Президент.
 
Він нагадав в яких умовах чотири роки тому розпочинались зміни в державі: «Підступна незаконна анексія Криму, агресія російської федерації на Сході нашої держави. Повна економічна блокада  і ембарго з боку російської федерації на будь-які економічні стосунки з Україною як частина гібридної війни проти суверенної і незалежно України».
 
За  його словами, це мало б привести до руйнування України, планах агресора було створення Новоросії, складовою частиною якої мала стати Миколаївська,  Одеська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області. «Тут вони хотіли побудувати оплот «русского мира», - нагадав він.
 
«Спільними зусиллями ми зруйнували ці плани», - підкреслив Президент.
 
Глава держави наголосив: «Чотири роки тому у нас не було армії. Україна не могла виставити більше 5 тис. військовослужбовців. Дякуючи нашим спільним зусиллям, а миколаївці взяли в цьому величезну участь, ми відродили українське військо і сьогодні найкращі військові підрозділи пов’язані з Миколаєвом – 79 бригада десантно-штурмових військ, 36  окрема бригада морської піхоти».
Всі новини