Вінницьке відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств пропонує долучитися до Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора

Проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора» для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості» став переможцем конкурсу проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Мета бізнес-інкубатору - забезпечення сприятливих організаційно- економічних умов для розвитку малого І середнього бізнесу, підвищення конкурентоздатності підприємств і компаній на ринку шляхом всебічної допомоги підприємцям на всіх стадіях організації і функціонування підприємств, сприяння формуванню і розвитку інфраструктури підтримки малого і середнього бізнесу, створення нових робочих місць.
Учасниками проекту можуть стати фермери, керівники та наймані працівники підприємств, держслужбовці, працівники органів місцевого самоврядування, студенти вищого навчального закладу, технікуму, школярі, пенсіонери, безробітні, фізичні особи підприємці та інші.
Але першою фазою реалізації проекту є визначення напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора. Зокрема, 50 напрямів навчання у Всеукраїнському мережевому бізнес-інкубаторі будуть визначені серед запропонованого проектом перелік)' із 70 видів підприємницької діяльності - шляхом рейтингового Інтернет - голосування громадян, в тому числі й фермерів.
Надалі, кожний бажаючий вчитись зможе обирати найбільш цікавий для себе напрямок з 50 різних напрямів, включаючи розвиток аграрного бізнесу, сільського туризму, народних ремесел і промислів, підприємств сфери послуг, збору та переробки дикорослих ягід і грибів, лікарської сировини тощо.
Після завершення навчання учасники Всеукраїнського мережевого бізнес- інкубатора матимуть бізнес-план для його подальшої реалізації. Зокрема, якщо бізнес-план буде відповідати вимогам для отримувачів державної фінансової підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, його буде розглянуто відповідно до встановлених процедур. Крім того, розробникам бізнес-планів буде запропонована можливість пошуку бізнес- партнерів за допомогою інтернет-майданчика «Біржа ділових контактів» порталу Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора.
Виконавцем зазначеного проекту є Український державний фонд підтримки фермерських господарств.
В цілому, проект має дві складові:
1. Проведення короткотермінового (~ 8 годин) дистанційного навчання за обраними напрямками створення бізнесу не менш ніж 10 000 осіб. На завершення дистанційного навчання учасники отримуватимуть типовий бізнес-план ведення бізнесу за обраним напрямком.
2. Консалтинговий супровід протягом 6 місяців бізнес-діяльності не менше ніж 5000 осіб: допомога в пошуку фінансування для створення StartUp або для розвитку вже діючого бізнесу; додаткове навчання з питань бухгалтерського обліку, менеджменту І маркетингу; допомога в організації збуту продукції та послуг учасників бізнес-інкубатора.
Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть зареєструватись на сайті Українського державного фонду підтримки фермерських господарств за наступним посиланням (http://fondfermeriv.org.ua/).
Більш детальна інформація за наступним контактом:
Вінницьке відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств
м. Вінниця, вул.Соборна, 15а, каб. 510
Телефон для зв’язку +38 0969602872
 
 
Всі новини