До опалювального сезону - готові

З року в рік вже стало традицією перед початком опалювального сезону проводити  щорічну перевірку знань для працівників котелень шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення  з подальшим  працевлаштуванням на підприємствах нашого району, які обслуговують сфери освіти, медицини , культури тощо.
Цього року, Томашпільська районна філія Вінницького  обласного центру зайнятості для проведення такого навчання плідно співпрацювала  з ДП ТОВ «Синтез-Союз» УКК та направила 46 безробітних осіб на підвищення кваліфікації за напрямом «Постачання пари , гарячої води та кондиційованого повітря» .
У свою чергу навчальний заклад залучив до навчання кваліфікованого викладача, який на високому рівні ознайомив слухачів з новітніми технологіями.
Після проходження навчання,  за участю спеціалістів з охорони праці 03.10.2018 р. проведено перевірку знань у операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень , складені протоколи перевірки знань , атестовані оператори котельні та машиністи (кочегари) котельні отримали  допуск до роботи та посвідчення про проходження навчання.
 
Пров. фахівець Алла Пилипчук
 
 
Всі новини