Довгоочікувані "бейбі-бокси" для немовлят вручали минулого тижня сім'ям смт.Вапнярка , с. Липівка та с.Комаргород
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-91710c76effb3c52dde2f6952c491f63-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-07245a7069f8dbfd801bcf6887b18da3-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-9ed11511e9d0fca1eeca35da8f527036-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/FB_IMG_15402908023015873.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/FB_IMG_15402907708214996.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...